Naši partneři
Akce na klíč
Sportovní servis

florbal 2

KH Florbal Cupy jsou florbalové turnaje pro rekreační a amatérské hráče florbalu. Nesmí hrát hráč, který je registrován v klubu ve 4. a vyšší lize. Turnaj je určen pro 4 týmy, které sehrají utkání káždý s každým. V zápase se rozdělují 2 body (výhra 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů).  Po každém zápase se jedou 3 nájezdy, které rozhodují o 1 bonusovém bodu, nájezdy nemohou skončit remízou. O celkovém pořadí v turnaji rozhoduje: 1. počet dosažených bodů, 2. vzájemný zápas, 3. celkový počet vstřelených gólů v turnaji, 4. doplňkový nájezd. Hraje se dle platných pravidel florbalu, s  následujícími úpravami: Doba jednoho zápasu je 2 x 10 minut hrubého času. Poslední minuta druhého poločasu se hraje čistý čas. Hraje se systémem 4 + 1 (4 hráči v poli + 1 brankář).