Jednorázové akce
Připravujeme
Naši partneři
Akce na klíč
Sportovní servis

Sportovní prodloužené víkendy

Sportovní prodloužené víkendy jsou většinou již tradiční akce,

 •  únor MK Běžkařský víkend
 • květen sportovní víkend v Horním Bradle
 • červenec golfový víkend – NOVINKA
 • srpen Hry bez hranic na Lipně
 • září Vokovické hry
 • říjen/listiopad víkend netradičních sportů

 

MK Běžkařský víkend

Prodloužený víkend na Osecké Chatě v Krušných hrách. Víkend je otevřený pro příznivce běžeckého lyžovaní všech výkonostních kategorií. Na programu je Kotlíkův Biatlon, Mertičův NOB a nechybí ani celodenní běžkařský výlet. Všechy aktivity jsou dobrovolné, tudíž se lze zúčastnit pouze části programu.

 

Sportovní víkend v Horním Bradle

Sportovní víkend je založen primárně na turnajích dvojic ve sportech jako Tenis, Voljebal, Fotbal, KanJam, OB, Hudební kvíz. Nechybí však týmové sporty jako fotbal frisbee a šestkový vlejbal. Víkend je otevřený pro všechny převážně míčuchtivé sportovce. Bydlí se v táborových chatičkách rekreačního zařízení Tesla, což dává víkendu nádech návratu do dětských let.  Všechy aktivity jsou dobrovolné, tudíž se lze zúčastnit pouze části programu.

 

Golfový víkend

Golfový víkend se teprve připravuje.

 

Hry bez hranic na Lipně

Prodloužený víkend na Lipně se koná v srpnu areálu letních sportů v Přední Výtoni. Jedná se o týmové soutěžení založené na různých sportovních ale i vědomostních soutěží. Předlohou pro tento víkend se stala populární soutěž, která probíhala v 90. letech na Československé televizi. První ročník v roce 2013 byl bez zaměření, Rok 2014 bylo téma western. Téma roku 2015 ještě nebylo stanoveno.

 

VOKOVICKÉ HRY

Týmový víceboj ve sportech, který probíhá tradičně v areálu na FTVS na Praze 6.

Soutěží se ve sportech: atletická štafeta, pivní štafeta, fotbal, florbal, frisbee, softball, kroket, volejbal a minigolf

Pozvané týmy:

 1. Temno – kapitán Víťa Hurník
 2. Jeseninka – kapitán Jirka Králík
 3. Nanuci – kapitán Štěpán Mrázek
 4. Kanárci – kapitán Jirka Kotáb
 5. Království Bramborových lidí – kapitán Štěpán Černušák
 6. Legionáři – kapitán Láďa Vávra

 

Víkend netradičních sportů

Tento víkend se pojímá jako sportovní akce, kde se soutěží. nicméně týmy se losují na každý den jiné a v tomto případě platí  více než kdekoliv jinde heslo „není důžeité vyhrát, ale zúčastnit se!“: na víkendu netradičních sportů zažijí účastníci některé tradiční sporty a jiné netradiční sporty. V dosavadních dvou ročnících jsme vyzkoušeli sporty jako KanJam, Tchoukbal, Kinbal, Korfbal, Headis, Branball aj. Víkend je zpravidla i společensky kvalitní :-D. Ročník 2013 se konal u Tanvaldu v severních Čecháh, ročník 2014 se konal v Borotíně u Tábora.

Nejbližší akce:

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející akce.